Finansal Avantajlar

Acarsan Filo Kiralama’dan kiralayacağınız araçlar firmanıza SERMAYE AVANTAJI sağlar.

Firmanızın ihtiyacı olan araçları, satın alma yöntemi ile temin etmeniz durumunda bir kaynak ayırmanız gerekecektir. Nakit ya da kredi limitlerinizi bloke ederek satın alacağınız bu araçlar için, periyodik bakımlar, trafik ve kasko sigortaları, vergiler, lastik gibi birçok etken yeni, hatta beklenmedik maliyetler doğuracaktır.

Araçlarınızı Acarsan Filo Kiralama’dan kiralayarak hem değer kaybına uğrayacak araçlar için yatırım yapmazsınız, hem de bu masrafların tamamından muaf olacağınızdan büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Firmanız için satın almayı düşündüğünüz araçları, Acarsan Filo Kiralama sizin için avantajlı fiyatlarla satın alarak kullanımınız için size sunar. Araç kira bedelleri, Acarsan Filo Kiralama’nın filo araç alım iskontoları ve Türkiye geneline yaygın profesyonel servis ağları ile daha ekonomik olacaktır.

Sermayenizi veya kredi kaynaklarınızı araç alımı için bloke etmek yerine işinizin konusu olan ana faaliyet alanında kullanmanızı sağlar. Tüm masrafınız , yalnız aylık kira ödemeleri olacağından harcamalarınız sabitlenir, beklenmedik masraflar olmaz. Ayrıca nakit akışının plan ve kontrolü kolaylaşır.